Luxury Nest In Historic Florence

  • 250 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers

Luxury Nest In Historic Florence appartementen van 250 m² hebben een eersteklas ligging en bieden gemakkelijke toegang tot het Uffizi Paleis op wandelafstand van ongeveer 10 minuten hiervandaan. Het appartement met een bubbelbad en een sauna is ideaal voor 5 gasten en ligt maar 500 meter ver van het Basiliek en museum van Santa Maria Novella.

Luxury Nest In Historic Florence appartementen bieden een zitruimte en een woonkamer, evenals comfort zoals airconditioning. De accommodatie biedt 2 badkamers aan. Daarnaast vindt u er een haardroger en handdoeken.

Het appartement is biedt een complete keuken met alle benodigde keukengerei om maaltijden te bereiden.

Het 3-slaapkamer appartement is in de onmiddellijke nabijheid van de Ponte Santa Trinita, in de wijk Alto de Pinheiros in Florence. Het Palazzo Pitti is op 12-minuten wandelafstand van Luxury Nest In Historic Florence appartement en de luchthaven Florence Amerigo Vespucci is op minder dan 15 minuten rijden. Deze accommodatie ligt binnen het bereik van het Museo dell'Opera del Duomo. Dit appartement is slechts 150 meter afstand van Vigna Nuova bushalte en op 1 km afstand van Florence Santa Maria Novella treinstation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Luxury Nest In Historic Florence
Fossi Tower
Mobiele prijsaanbieding

Fossi Tower

7.8
Goed 13 beoordelingen
78 m van de accommodatie
USD 423 USD 381
per nacht
Casa Del Moro
Mobiele prijsaanbieding

Casa Del Moro

9.4
Schitterend 96 beoordelingen
93 m van de accommodatie
USD 149 USD 134
per nacht
Gelso Due
Mobiele prijsaanbieding

Gelso Due

8.5
Fantastisch 8 beoordelingen
96 m van de accommodatie
USD 291 USD 262
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Florence Amerigo Vespucci
    7 km

    Treinstations

    Station Santa Maria Novella
    600 m

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Sauna
    • Jacuzzi

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 19:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Licentienummer048017LTN7848,IT048017C2QK5OFHVQ
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Luxury Nest In Historic Florence appartement gelegen?
      Luxury Nest In Historic Florence appartement is in de wijk Alto de Pinheiros in Florence gesitueerd, op 850 meter van het Uffizi Paleis.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Luxury Nest In Historic Florence appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Luxury Nest In Historic Florence appartement zijn onder andere het Museo dell'Opera del Duomo, het Uffizi Paleis, het Palazzo Pitti.
    • Hoeveel kost het om bij Luxury Nest In Historic Florence appartement te verblijven?
      Een overnachting in Luxury Nest In Historic Florence appartement kost €906.
    • Welke betaalmethoden accepteert het appartement?
      Het appartement accepteert de volgende betaalmethoden:
      • Mastercard
      • American Express
      • Visa
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van Luxury Nest In Historic Florence appartement?
      Restaurants in de buurt van Luxury Nest In Historic Florence appartement zijn onder andere All'antico vinaio en Trattoria dei 13 Gobbi restaurants, gelegen op ongeveer 8 minuten lopen.
    • Is er een keuken in het appartement?
      Bij het appartement kunnen gasten gebruik maken van een complete keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en een oven.
    • Wat is de afmeting van Luxury Nest In Historic Florence appartement?
      Luxury Nest In Historic Florence appartement meet 250 m².
    • Is vroeg inchecken toegestaan bij Luxury Nest In Historic Florence appartement?
      Vroege check-in is toegestaan bij Luxury Nest In Historic Florence appartement.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Florence Amerigo Vespucci
    7 km

    Treinstations

    Station Santa Maria Novella
    600 m

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Luxury Nest In Historic Florence

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten